Tarım Orman İş, Bolu Orman İşletmesine soruyor..

AKP İktidarının yobazlara, cemaatlere, gerici vakıflara ve tarikatlara yaptığı kıyaklar her gün artarak devam ediyor. Tarım Orman İş Genel Başkanı Şükrü Durmuş ve Prof Dr Ali Karababa bir peş keşi daha ortaya çıkardı…

Gerici bir yobaz olan ve sapık fetvalar veren Nurettin Yıldız’a tahsis edilen 546 metrekarelik alan, 10 Hektar’a nasıl çıkartılıyor. Bu alanı neden çitle çeviriyorlar? Bu bir sahiplenme şekli midir? Bolu Orman İşletmesi bu çevirmeyi görmüyor mu, yada görmezden mi geliyor?

Nereden bakarsanız bakın memleketin dağlarının, ormanlarının nasıl bir peşkeş çekme ile gerici yobazlara ve yandaş şirketlere, yabancı madencilere kurban edildiğinin resmidir.

Adam resmen çit çekerek halkın malını gasp etmek için hazırlık yapıyor.

ORMAN ALANLARI DİNİ EĞİTİM TESİSİ ADI ALTINDA YOBAZ VE GERİCİLERE PEŞKEŞ ÇEKİLİYOR!

Sendikamız doğa katliamına karşı yürütüğü mücadelenin yanı sıra orman alanlarının amaç dışı kullanımı ve yandaşlara peşkeş çekilmesine karşı da amansızca mücadele yürütmektedir.

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü’nün Soku Yaylası Mevkiinde dinci sapık NURETTİN YILDIZ’A tahsis edilen alanı, Genel Başkanımız Şükrü DURMUŞ 10.05.2018 tarihinde Prof. Dr. Ali Osman KARABABA ile birlikte gezerek, görüntülemiştir.

Söz konusu tahsis sadece dört bina olarak yapılmış olup 2018 yılı kirası ise toplam 17,500 Tl’dir. Kiralanan 546 metre karelik kapalı alan olmasına rağmen yaklaşık 10 Ha’ lık alanı tel örgüyle çevirerek, kullanmaktadır.

Yapmış olduğu sapıkça açıklamalarla toplumda infial yaratan Nurettin Yıldız’a bu alanın kurum tarafından peşkeş çekilmesi asla kabul edilemez!

Sendikamız bu güzelim orman alanından bu sapığın bir an önce kovulması için hukuki mücadele başlatmıştır. Duyarlı halkımızın desteğini bekliyoruz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close