Recep Dursun, yalanlarını ifşa etti…

Gebze Belediyesi, Büyükşehir ve Bakanlık projesi olarak bilinen büyük Rant projesi, halk olmadan kendi kendilerine yaptıkları toplantıyı birde halkla birlikte yapıyorlarmış gibi yayınladılar ama boş sandalyeler ve masalarla toplantıyı yaptılar yani kendileri çaldılar, kendileri oynadılar…

Eski Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun vatandaşın evine göz koyanlara karşı başlattığı hak ve hukuk mücadelesinden vazgeçmedi, bir hak savunucusu olarak üstlendiği vazifesini canla, başla ve samimiyetle devam ettiriyor…

Kamuoyunu yine kandırmaya çalışıyorlar, Kral çıplak heyyy Adnan Köşker….

Halk görüyor kral çıplak, halk artık sizi reddediyor… Kandırıyorsunuz, yalan söylüyorsunuz ve halk sözünüzü tutmadığınız için, tapularınız çekmecede önce oy, sonra tapu diyerek halka şantaj yaparak iktidara geldiğiniz halde, sözünüzü tutmadınız….

Sizler sırça saraylarınızda halkın oylarıyla geldiğiniz makamlarda zenginleşirken, minnet duyacağınıza asgari ücrete mahkum ettiğiniz halkın evlerine de göz diktiniz. Yalan söylediniz, hak yediniz, kadınları, çocukları, yaşlıları ağlattınız, gençlerin umutlarını kararttınız….

Ama orada bir hak savunucusu var, halkın yoluna yüreğini koymasını bilenler var….
Recep Dursun ve arkadaşları vatandaşın hakkını, hukukunu sonuna kadar

Bak kadın sana nasıl cevap veriyor…Namus şeref sözü vermişsin, neden yerine getirmiyorsun…

Suratına tükürüyor senin halk……

Recep Dursun ise olayı şöyle açıklamış….

HALKA RAĞMEN ASLA!
ÖNCE TAPU,SONRA YAPI!..

Gebze belediye Başkanı Adnan Köşker, AKP Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’ında katılımı ile Beylikbağı Ahmet Penbegüllü Kültür Merkezinde güya Yavuzselim ve Hürriyet Mahalle halkı ile biraraya gelmiş tapu sorunun çözümü konusunda bilgilendirme yapmış.

Bunu da ekteki resimleri paylaşarak kamuoyu ile paylaşmış.

Ama ortada bir illüzyon var.Zira Hürriyet ve Yavuzselim halkının ne böyle bir toplantıdan haberi var,ne de orada iki mahalle halkı yok.

Şaka gibi.Dalga geçiyorlar.Millete ulakları vasıtasıyla yalan haberler yayıp, vatandaşın hak mücadelesinin tansiyonunu düşürmek,aralarına nifak sokup bölmek için her türlü şeytanlığı yapıyorlar.

Sonrada kimsenin haberi olmadan, kimseye bilgi dahi verme gereği hissetmeden,sadece Akp mahalle birimlerini toplamış,körler sağırlar birbirini ağırlar misali,kendi kendilerine konuşmuşlar.

Ama Hürriyet ve Yavuzselim halkı yok.

Sonrada bu kandırıkçılar,üst kademedeki partililerini de bu resimleri paylaşarak halka bilgi verdik diye birbirlerini de kandırıyorlar.

Şeytanın aklına gelmeyecek ayak oyunlarına giriyorlar.

Zaten ay sonunda bakan, milletvekilleri,belediye başkanları gelip halka anlatacağız diyorlardı ya?

Aha işte bunların halk dedikleri kendi parti yöneticileridir.Gerisini zaten kendilerinin her dediğini kabul etmesi gereken ve hizmet eden maraba olarak görüyorlar.

Yazık!Yalan,riya almış başını gidiyor.

Beyler oturmuşlar,kendi kendilerine 40.000 vatandaşın geçmişi ve çocuklarının geleceğini pazarlıyorlar.

Artık Hürriyet ve Yavuzselim mahalleleri halkı yalanlarınıza inanmıyor, ikiyüzlülüklerinizi de yeri geldiğinde yüzünüze vurmaktan geri durmayacaktır.

Sizler istediğiniz kadar hesap yapın,proje çizin,nafile…

Halk sözünü söyledi.

Mevcut fiili duruma göre parsellenmesini , bedelini ödemiş olanlara bedelsiz.Bedelini kısmen veya hiç ödememiş olanlara da emlak beyan değerinden tapularını istiyorlar.

Yani,önce tapu sonra yapı!

Ya Halkın istediği gibi olacak!

Ya da halk Ne istiyor ise o olacak!

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close