İnsanlığa dönmek zorunda bu ülke…

Bir çocuğun çığlığı: 9 yıldır babamın istismarına uğruyorum

Ülkenin geldiği durum ne yazık ki bu ve bu üç kadın işte bu yüzden yürüyor…Yaşadığımız ahlak çöküntüsünün, toplumsal kirliliğin ardında ne yazık ki bu ülkeyi yönetenlerin bu güne kadar yaptıkları icraatlar var…
Düzgün ve ahlaklı giden hiç bir şey yok ve bundan en çok çocuklar, kadınlar, hayvanlar ve doğa etkileniyor…

Tüm toplumun vicdanı artık bu üç kadınla beraber ayağa kalkmalı ve bu çürümüşlüğü, bu ahlaksızlığı yok etmeli…İnsanlığa geri dönmeli ve her şeye yeniden başlamalıyız, dayanılacak noktayı, tahammül sınırlarını çoktan aştı ve artık gerçekten yeter…

——————–
İstanbul’da yıllarca babasının cinsel istismarına uğrayan ancak susmak zorunda kalan 17 yaşındaki bir genç kız, sonunda dayanamadı ve gece yarısı karakola gidip şikayetçi oldu. Baba gözaltına alındı.

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde önceki gece saat 02.00 sıralarında polis merkezine giden 17 yaşındaki D.Y. “Babam bana cinsel istismarda bulundu” diyerek şikayetçi oldu. İlk kez 8 yaşındayken babasının tacizine uğradığını, sonra da hiç rahat bırakmadığını söyleyen D.Y., istismarın yıllardır sürdüğünü anlattı. Genç kızın ifadesi nöbetçi savcılığa bildirildi.

Gözaltına alındı
Habertürk’ten Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre savcılığın talimatıyla 42 yaşındaki baba M.Y. ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan gözaltına alındı. Suçlamayı reddeden M.Y., işlemlerin ardından adliyeye sevk edilecek.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close