“Görüntüler çok net. Hiçbir tartışmaya yer vermeyecek şekilde ortada. Küçücük çocuklara cinsel istismar söz konusu.

“Benim ne suçum var”

Küçücük çocuklar böyle feryat ediyorlardı…

Bu alçaklığı yapanlar nereden bu cesareti alıyorlar, tekbir getiriyorlar ve tecavüz ediyorlar…

Hangi din, hangi ahlak buna müsade eder…

Bu ülkede bu tür yaratıklar ne zaman bu kadar çoğaldı, lanet olsun, binlerce kez nalet olsun…

Işid militanlarının yaptıklarından ne farkı var, kadınlara, çocuklara  tecavüzlerini gördük, zincirleyip pazarda sattıklarını gördük…

Aynı kafa bu kafa, sapık ve ruh hastalarının sığındıkları din örtüsü  altında her türlü ahlaksızlığı meşrulaştırmış oluyor alçaklar…

…………………..
Türk Telekom çocuk basketbol takımı oyuncularına taciz skandalı! 11-14 yaş arasındaki çocuklara yapılan toplu taciz videoya alındı. Skandala karışan isimler arasında takım koçu da var…

Türk Telekom iletişim firmasının spor kulübünün çocuk basketbol takımında taciz skandalı yaşandı.

Kulübün basketbol bölümünde “koç” M. E. ve yardımcısı A.Ş.’nin de karıştığı skandal, bir otel odasında yaşandı. 11-14 yaş arasındaki erkek çocuklar, takım arkadaşlarının yanında, sırayla taciz edildi. O anlar, odada bulunanlar tarafından videoya kaydedildi.

Aydınlık’ın haberine göre, görüntülerde çocukların belden aşağısının çırılçıplak soyularak yatağa yüzüstü yatırıldığı görülüyor. Görüntülerde çocukların özel bölgelerine zorla krem sürülüyor ve sprey sıkılıyor.

Takımın koçu M.E.

TEKBİR GETİRDİLER

Görüntülerde, bazı çocuklar “Benim ne suçum var” diye kaçmaya çalışıyor, bazı çocuklar da “Çok acıyor” diye bağırıyor. Bu sırada da bazı kişilerin tekbir getirdikleri duyuluyor. Görüntülerde bazı çocukların erkeklik organlarına da tokat atıldığı görülürken, çocuklara karşı zor kullanıldığı da net olarak fark ediliyor.

Konuyla ilgili olarak hukukçular şunları söyledi:

“Görüntüler çok net. Hiçbir tartışmaya yer vermeyecek şekilde ortada. Küçücük çocuklara cinsel istismar söz konusu. Bu ağır cezalık bir durum.”

Odatv.com

 

Bunları da sevebilirsiniz

“Görüntüler çok net. Hiçbir tartışmaya yer vermeyecek şekilde ortada. Küçücük çocuklara cinsel istismar söz konusu.” için 13 yorum

 1. Tecavüze uğrayan küçük çocuklar için onları korumakla görevli Bakan “Bir kereden bir şey olmaz” diyorsa bu şerefsizlik bu ahlaksızlık bitermi ?

 2. lan serefsizler boyle seyleri de dine yoruyorsuz yatacak yeriniz yok laikler bunun gibi pislikler hep sizden cikar hayvan gibi yasarsiniz ne nikah var ne tek eslilik homoseksüelligi alkislarsiniz yok efendim bunlarda insanda kendi tercihleri falan filan ulan bu türkiyenin basina belasininiz sizden tiksindigim kadar baska birseyden tiksinmiyorum tabi ideolojizden yoksa insana saygimiz var ey allahim bosuna cehennemi yaratmadin

  1. bre yobaz, adamlar tekbir getirerek çocuklara tecavüz ediyor…
   Bu sapık kafalar din örtüsü altında tüm sapıklıklarını icra ederken hiç sesiniz çıkmıyor…
   Küçücük çocuklara bu alçakça işi yapan IŞİD zihniyetine karşı bir söylem geliştirmiyorsunuz ama, bunu ortaya çıkarıp olanı biteni ders olsun ve cezalarını çeksinler diye anlatanlar suçlu değil mi?
   Sizler insanlığınızı kaybetmiş zavallı yaratıklarsınız…
   Dini kullanmak iyi, çocuklara kadınlara tecavüz meşru çünkü onlar biz müslümanız diyorlar…
   Onlara her şey mübah yani değil mi güzel kardeşim…
   senin çocuğunuun başına gelse ne derdin…
   Daha yeni gene bir şeyh 5 erkeğe tecavüz etti… Etsin mi yani?
   Sayısıbelli değil bu yobazların ırzına geçtiği çocuk sayısının…
   Dedim ya siz insanlığı unutmuşsunuz ve sanıyorsunuz ki;
   Arapça konuşan, Arap gibi giyinen ve Arap gibi yaşayan müslüman böyle salakça bir saplantınız var…
   Ne Arap, Ne Arapça nede Arabın kirli gericiliği kutsal değildir, akıl yoksunları…

 3. Bre pislik yobaz, sen vakıflarda, kuran kurslarında olanlara ses çıkartmazken, senin desteklediğin adamlar bir kereden birşey olmaz derken biz bas bas bağırıyorduk. Laikleri sevmezmiş. Allah senin belanı versin. Dinden tiksindi insanlar senin gibi yobazlar yüzünden.

 4. Çocuklarına tecavüze göz yuman o anne baba abi akraba Allah belanızı versin. Kim olduklarını nerede olduklarını söyleyin gelelim. Kanlarını kurutalım soysuzların. Müslüman devlet diye diye Müslümanlığı böylemi getirdiniz ülkeme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close