Erdoğan’ın ilginç dostları.

Erdoğan’dan Atatürk’e hakaret eden Kadir Mısıroğlu’na ziyaret..

Bir Cumhuriyet düşmanı olan ve Atatürk’e hakaretler yağdıran Kadri Mısırlıoğlu’na hocam diyen meczubu ziyaret etmesi oldukça ilginç değil mi…

Oldukça ilginç dostları var Erdoğan’ın örneğin, Kabil Kasabı Hikmetyar…Dizinin dibinde fotoğraf çektiren ve Işid’e destek verdiğini açıklayan El Kaideci Hikmetyar içinde özel uçak gönderip İstanbulda tedavi ettirmişti..

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk’e hakaret eden ve Kurtuluş Savaşı için “Keşke Yunan galip gelseydi. Hilafete dokunulmazdı” diyen Kadir Mısıroğlu’nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk’e defalarca hakaret eden, Kurtuluş Savaşı için “Beni tefe koyarlar ama keşke Yunan galip gelseydi. Ne hilafet yıkılırdı. Ne şeriat yıkılırdı” ifadelerini kullanan Kadir Mısıroğlu’nu hastanede ziyaret etti. Erdoğan, saat 14.30 sıralarında Kısıklı’daki evinden çıkarak Ataşehir’deki Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi alındı. Kadir Mısıroğlu’nun şeker hastalığına bağlı olarak gelişen böbrek rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gördüğü öğrenildi.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close