Demet Özgün Karaman’dan gazetemize Ziyaret

 

CHP’de yıllardır her kademede görev yapan, halen Tepeköy mahalle temsilciliği görevini sürdüren, zaman zaman beraber çalıştığımız arkadaşımız Demet Özgün Karaman gazetemizi ziyarete gelerek hayırlı olsun dileklerini sundu.

Cefakar, özverili ve idealist bir kadındır Demet ve her dönem CHP’nin etkinliklerine katılır ve mahallesini bir arada tutmayı başaran başarılı bir temsilcilik yürütüyor.

 

Uzunca bir sohbet yaptık Demet’le Van ziyaretini anlattı. Oradaki yaşam koşullarında çocukların hayatlarını kolaylaştıracak bir şeyler yapmanın mutluluğunu yaşadığından bahsetti.

 

 

Ülkenin içinde bulunduğu durumdan hiç memnun olmadığını bir kadın olarak geleceğe umutla bakamadığını, en son Mecliste Fatma Kaplan Hürriyet’e yapılan saldırının uygar toplumlara yakışmayan bir davranış olduğunu söyleyerek şöyle devam etti;

 

Her gün yeni bir şeyler oluyor yine en son BES Şube Başkanı Gülizar Ateş  haksız ve hukuksuz bir şekilde işinden atılıyor. Her yerde kadına yönelik bir saldırı var.

Ülkenin Kimyasıyla oynuyorlar biz kadınlar olarak Çağdaş, Demokratik, Laik Cumhuriyetin varlığını savunmak zorundayız.

Cumhuriyet Ülkedeki tüm kültürleri bir arada tutabilecek en kuvvetli tutkal dır. Barış, Demokrasi ve Ülkenin bölünmez bütünlüğü ancak Cumhuriyetin varlığını sürdürmesi ile mümkündür.

O yüzden her koşulda Cumhuriyeti ve değerlerini savunmak her yurtsever vatandaşın birincil görevidir. diyerek bitirdi.

Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

 

Hoşçakal Yarın……

 

 

 

 

Bunları da sevebilirsiniz

Close