Chp varsa; Umut var! Kurtulus var!

Beyhan Korkmaz çok kararsız bir haldeyken sanıyorum ki, çevresinden yapılan aday ol baskısı ve Muharrem İnce’nin aday olması sonucu heyecanlandı, umutlandı ve aday olmaya karar verdi.

Bu arkadaşlarımızın aday olması partide bir heyecan olduğunun göstergesidir. Beyhan Korkmaz sosyal medya hesabından bir manifesto ile duyurdu…

Değerli Arkadaslar;
CHP 27.Dönem M.Vekili A.Adayligimi gerçekleştirmiş durumdayım. Bu ülkeye 24 Haziranda bahar gelecek! Korkmayacagiz! Yılmayacagiz! Sinmeyecegiz!

Emperyalizm ve işbirlikcileri , halkın karşısında , tarihin tozlu raflarına kalkacak! Süper yetkili Partili Başkan Adayları Parlementer sistemi değiştirmeye kalkıştı yapamadi yazacak!
Bu ulke nezaman dara düşse, Her Baharda, Hızir ile İlyas Peygamberin buluştuğu gibi toplanır. Rivayet odur ki Suçlular ceza görür iyiler mukafatlandirilir.
Bu memleketin her zamankinden daha çok Cumhuriyet Halk Partisine ihtiyacı var.Bizlere düşen kişisel hırs ve ihtiraslara düşmeden, Chp ye taraf olmaktır. Chp varsa ; Umut var! Kurtulus var!
39 Yiğit Arkadasim Kocaeli M.vekili Adaylığına başvuruda bulunmuş durumda, her birini sevgi ve muhabbetle kucaklar ve her birine ayrı ayrı kefil olduğumu bildirmek isterim.
Hicbiri terörist ! Hiçbiri Düşman değil! Bildiğiniz sade insanlar… hani o içimizden biri dediğiniz türden. Vekillerimizin her biri halka dönük ve en az benim kadar demokrasiyi icsellestirmis ve halka hizmet için , bu yarışta, yer almak isteyen, arkadaşlarımdır.


Daha Aydın yarınlara birlik beraberlik içerisinde kavusagimiza inanıyor, Cumhuriyet Halk Partisinden yana taraf olmanızı temenni ediyorum. Basın ve medyanın baskılarla, yapamadığını, sizlerden rica ediyorum. Komsuna bir Mektup da sen yaz! Kampanyası başlatıyorum.
İlk mektubu yazdığımda buradan da yayinlayacagim.
Örnek Mektup

Sevgili Komsum;
Sevgili…..Ailesi
……………………..
16 Yıl da gelinen noktadan memnun değilim. Her alanda çağ atladık diyen bir Hükümet ve geri giden, halka yansimayan ekonomi.
Eğitimden Sağlığa, Tarıma, Hayvanciliga , İç işleri Bakanlığından , Dış ilişkiler Bakanlığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığından, Adalet Bakanlığına, Hak Hukuk ihlalleri, insan haklarından, Basın özgürlüğüne, grev yapma hakkına kadar herşey kötü ve gün geçtikçe daha da kötüye gitmektedir…….. Sistem tarafindan su sekilde magdur edildim…..Goreceksiniz ki aslinda yanliz degilsiniz! Ve kendileri yetmez gibi tüm ülkeyi magdur etmeye başladılar. ….son

Her zaman dedigim gibi, Bir Eğitimci bir Öğretmen, kardeşiniz, evladiniz olarak, biz Ögretmenler , çocuklarımızi, salyasi ile sümügü ile severiz. İsteriz ki çağdaş, ilerici, fikri hür vicdanı hür, Anasına, Babasına vatanına milletine hayırlı evlatlar olsun. Bunu basardigimizda , bizim gogsumuzde madalyadir. O madalyayi bize verin. Bu ülkenin normallesmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaci var. İşte o gün bugündür. Bir Fizik Ogretmeni olan, Pedagojiden, insan Psikolojisinden anlayan, Cumhurbaskani Adayimiz Muharrem İnce bu ulke için bir şanstir ve değerlendirilmelidir.
Beyhan Korkmaz

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close