Atatürk’e sövenleri ödüllendirmeyi bırakın…

Tüm AKP’li Belediyelerde açıkça görülen Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarını koruma, kollama, besleme, makam verme ve hain düşüncelerini hayata geçirme konusunda imkan sağlama gibi  art niyetli ve bilinçli eylemlerini görmekten utanç duyuyoruz…

Gerçi özellikle Milli eğitim müdürlükleri olmak üzere Türkiye Cumhuriyetinin tüm kurumları gericilerin işgali altındadır. Alnı secdeye değen dedikleri bu tip adamların yolsuzluklarına, hırsızlıklarına yüzlerce örnek verilebilir.

Atatürk’e ve Cumhuriyet’e ahlaksızca saldırılarına yüzlerce örnek verilebilir. Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinin makamlarına oturarak   ülkenin tüm değerlerini yağmalayan, bir ahlak çöküntüsüne uğratan sözüm ona dindar geçinen bu hainler yedikleri çanağa pislemektedirler.

Kocaeli ADD Şubesi Başkanı Taylan Bingöl devrimci bir yurtsever olarak,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin bu konudaki marifetlerini çok iyi takip ederek kent ve ülke kamuoyuna tepkisini duyuruyor, Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı  bu rezilliklerini ortaya döküyor…

Taylan Bingöl yaşanan son gelişmeler karşısında yayınladığı deklarasyonda halkta ve kentte infial yaratacak bu tür davranışlardan uzaklaşması konusunda Büyükşehir belediyesini uyarıyor…

Özellikle Büyükşehir bünyesinde  çalışan ve Dışişleri bakanlığına atanarak ödüllendirilmesi düşünülen Atatürk düşmanının yaptığı paylaşımla islamcı STK’ları göreve çağırması sanıyorum ki, atanmasına hız kazandırmak içindir. Malum Atatürk’e sövenlerin ödüllendirildiği bir dönemdeyiz, bu adamda ödülünü istiyor olmalı…Ama bu devran böyle gitmeyecek bilesiniz…

İhanetten makam kazanmak, çıkar elde etmek ve hainlerin kardeşliği, adına ne derseniz deyin bu cahil sürüsünün yaptıkları eninde sonunda hak ettikleri karşılığı bulacaktır. Artık bu toplum sizi kusuyor…

Bu koşullar altında canıyla, dişiyle, tırnağıyla mücadele eden yurtsever devrimci Taylan Bingöl’ü tüm kalbimizle kutluyor, destekliyor ve onurlu mücadelesinde her zaman yanındayız diyoruz…

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE ATATÜRK DÜŞMANLARINI UYARIYORUZ!

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi olarak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 10. Kitap Fuarı’ndaki programlarda bulunan ve yine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından davet edilen Atatürk ve Türk düşmanlığını utanmadan dile getiren Esra Elönü’nüye verdiğimiz tepki kent kamuoyunda da ulusal basında da büyük karşılık bulmuştur.

Kendilerine göre hesapları varmış!

Öncesinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ni, ADD Kocaeli Şubesi olarak bizzat makam odalarında uyarmamıza rağmen kulak asmamış ve “kendilerine göre bir hesaplarının” olduğunu dile getirmişlerdi. Ancak Şubemizin çağrısı üzerine kentimizdeki ve ülkenin farklı bölgelerindeki vatansever Atatürkçülerin, siyasi parti temsilcilerinin ve sivil toplum örgütlerinin tepkisi katlanarak artmış ve sonuç vermiş ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi programı iptal etmiştir.

Tehlikenin farkındayız!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi sistematik bir dönüşüm peşindedir ve bu konuda da gençliği hedef almış durumdadır! Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından kurulan Kılavuz Gençlik; ilk okul çağından üniversite yıllarına kadar birçok öğrencimize ücretsiz burs ve eğitim faaliyetleri sürdürürken bir yandan da Atatürk düşmanı yazarlara programlar yapmayı kendisine misyon edinmiş durumdadır.

Öyle ki bazı eski Büyükşehir çalışanları Atatürk düşmanlığını teşvik etmek amacı ile İslamcı STK’ları göreve çağırmış. STK’ları İslamcı ve İslamsız diye ayrıma densizliğinde bulunmuştur. Utanmadan Atatürk düşmanı Esra Elönü’nü “zulme uğramış” diye nitelendirmiştir.

Kılavuz Gençlik oluşumunun, gençliğe kılavuz olmasını istedikleri ve davet ettikleri sözde yazarların utanmadan sıkılmadan dile getirdiği sözler:

(10. Kitap Fuarı)
Esra Elönü:
-“Bu kanın asaleti nereden geliyor? Ben asla sorulduğu zaman Türk’üm demem. Bu beni rahatsız eden bir şey. Neden Türkiyeli diyoruz. Bu da beni rahatsız ediyor. ‘Egemenlik kayıtsız şartsız Türk Milleti’nindir’ sözü de beni rahatsız ediyor. Atatürk’ten nefret ediyorum”

Erem Şentürk:
“15 Temmuzdan sonra artık mecburen Laik olacağız diye dayatan kesimlere açık uyarı. Geçti o günler. Bedelini ağır ödersiniz. Evinizde laik olun. Laikçiler uzlaşma adı altında taviz dayatırlar ve onlara benzemeyen herkesi idam ederler. Her yerde azınlıktadırlar ve hep diktadırlar.”

Ahmet Şimşirgil:
“Osmanlı döneminde okuma yazma oranının %5 olması Cumhuriyet tarihinin bir yalanıdır. Lozan bir hezimettir. Atatürk yerine Abdülhamit başta olsa daha az toprak kaybederdik . Cumhuriyet dönemi kurucuları ( Atatürk) : Bu ülkenin insanlarına; dinlerini, kültürlerini, değerlerini, geleneklerini unutturdular. Tüm bunlar da bir İngiliz projesi idi. “

Şeklinde sıralanırken, ayrıca benzeri sözde yazarları da bir önceki fuarda ağırlama düşüncesinde bulunmuştur.

(9. Kitap Fuarı)
Fetullahçı Terör Örgütü mensubu ve Atatürk’e hakaretler yağdıran Mustafa Armağan ve Yavuz Bahadıroğlu
Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi olarak uyarıyoruz!

Belediye imkânları ile halkın cebinden çıkan paraları kullanarak Kılavuz Gençlik projesi kapsamında Kocaeli halkına hizmet adı altında gençlerimizi zehirleme düşüncenizden vazgeçin!

Atatürk düşmanlarını ağırladığınız Kılavuz Gençlik Sahnesi yanında kurduğunuz stantlarda yandaş birliğini organize etme düşüncenizden vazgeçin!

11. Kitap Fuarına da Atatürk düşmanı yazarlar getirme projeniz var ise derhal vazgeçin!

“16 yıldır hiç mi bişey kazanmadık” diyecek kadar haddini aşan Büyükşehir zihniyetini uyarıyoruz! Atatürk ve Türk düşmanlığını değil 16 yıl, 116 yıl da yönetseniz kazanamayacaksınız.

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şubesi 11. Kitap Fuarında da, Kocaeli Büyükşehir Belediye’sini ve Kılavuz Gençlik organizasyonunu Atatürkçü vatanseverle ile takipte olacaktır.

Atatürkçü Düşünce Derneği Kocaeli Şube Başkanı
TAYLAN BİNGÖL

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close