Konumunuz
Ana Sayfa > Gündem > Sarraf itirafçı !.. Cafer sıçtı bez getirin…

Sarraf itirafçı !.. Cafer sıçtı bez getirin…

Canlı yayında flaş Sarraf gelişmesi: İtirafçı mı oldu?
ABC Gazetesi ve Tele1 TV Washington Temsilcisi Yılmaz Polat’ın, Rıza Sarraf’ın son duruşmaya getirilmediğini ve bu gelişmenin Sarraf’ın itirafçı olduğunu doğruladığını söylediğini belirtti.
16 Kasım 2017 Perşembe 21:01

ABC Haber Merkezi

ABC Gazetesi ve Tele1 TV Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Tele1 ekranlarında canlı yayınlanan 18 Dakika programında, ABD’de görülen Rıza Sarraf davasıyla ilgili önemli bir gelişmeyi aktardı. Merdan Yanardağ, ABC Gazetesi ve Tele1 TV Washington Temsilcisi Yılmaz Polat’ın kendisine, Rıza Sarraf’ın son duruşmaya gitmediği ve bu durumun Sarraf’ın itirafçı olduğu yönündeki haberleri doğruladığını belirttiğini aktardı.

Yanardağ’ın aktardığına göre Yılmaz Polat’ın mesajı şöyle: “Sarraf son duruşmaya girmedi. Son derece önemli. Yazdıklarımızı ve itirafçı olduğu yönündeki haberlerimizi doğruluyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Çavuşoğlu’nun yapmış olduğu açıklama da bizi teyit eder doğrultuda.”

Merdan Yanardağ, bu mesajı aktardıktan sonra, “Son duruşmaya da girmemiş. İtirafçılar girmez. Savcılıkla anlaşan ve itiraflarda bulunanlar girmez” yorumlarında bulundu.

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close