Konumunuz
Ana Sayfa > Gündem > Erdoğan’a “içeriden” suikast uyarısı

Erdoğan’a “içeriden” suikast uyarısı

Daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik, Erdoğan’ın gelecek seçimleri görmeye ömrü vefa etmeyebilir, bir suikaste de uğrayabilir demiştik.Olasılık sadece bu değil, suikast zehirlenme veya hastalığının nedeniyle de olabilir. Özal’ı unutmayalım…

Özal yapabileceklerinin sınırına gelmişti ve emperyallerin taleplerini yerine getiremez olmuştu zehirlendi.

Erdoğan’a ilginç önerilerden biride alevi-Türk gençlerini saraya koruma olarak alması yönünde tavsiyeler var Osmanlıda olduğu gibi… Demek SADAT ve IŞİD gibi oluşumlar, ülkemizin önde gelen mafyaları da çok güven vermiyor artık…

Yalnız bu ara ortaya Atatürk sevgisi gibi bir senaryo da olabilir, suikast söylencesi, milliyetçilik, Atatürkçülük ve duygu sömürüsü, ABD düşmanlığı üzerinden devşirme senaryoları yeni filimlerin provaları olabilir mi?

Bence tüm olasılıklar mümkün….

*****

Erdoğan’a “içeriden” suikast uyarısı

Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi..

Aydınlık yazarı Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinde dikkat çeken bir iddiayı gündeme getirdi.

MİT’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı içeriden gelecek bir suikast ihtimaline karşı uyardığını aktaran Önkibar, “MİT’in bu uyarısı önemli” diyerek şunları yazdı:

“MİT, Tayyip Erdoğan’a ısrarla şunu anlatıyormuş:

‘Sizi bombalı bir saldırı ya da kazayla değil, içeriden bir suikastle öldürmek istiyorlar. En yakın çevrenize bile dikkat edin!..’

Erdoğan bu uyarıyı dikkate almış olacak ki Saray’ın yüzlerce odalı konut kısmında her akşam başka bir odada yatıyor. Keza yemeklerinde fevkalade dikkatliymiş.

MİT’in bu uyarısı önemli.

15 Temmuz’u yaptıran ve yenilen emperyal iradenin Erdoğan’dan kurtulmak istediği sır değil. Bu itibarla içeriden saldırma ihtimalleri var.

ODA TV’nin belgelerle yazdığına göre Nazif Karaman ve Talha Uğurluel gibi isimlerin bile kripto FETÖ’cü olduğunun tescillenmesi önemli… Hele Nazif Karaman… Adam güya FETÖ avcısı pozlarında ama gerçekte kripto casus… Dolayısıyla böyle bir zeminde Tayyip Erdoğan’ın dikkat etmesi gereken sözde abdestli-namazlı tayfadır… Ben Erdoğan’ın yerinde olsam Alevi-Türkmen çocuklarını Saraya koruma yapardım ki hatırlayın onlardan biri Marmaris’te Erdoğan’ı koruma adına şehit olmuştu.”

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close