Konumunuz
Ana Sayfa > Köşe Yazarları > Bülent Karagöz > Sırp eti mübarektir, üzerinde katledilen müslümanların rahmeti vardır…

Sırp eti mübarektir, üzerinde katledilen müslümanların rahmeti vardır… 

  


 

 

Müslüman mahallesinde, müslümanlar tarafından, müslümanlara satılan salyangozlar.

Yani her sözlerinin başında dinden imandan bahseden, alnı secdeden kalmayan, 3 yaşından itibaren tüm okullarda cihatçı yetiştirme eğitimi verdiren, müslüman Hanedan, ne yazık ki kendi dinini ve inançlarını hiçe sayarken, bakalım bu işe nasıl bir hadis, nasıl bir kılıf uyduracak.

Sırbistan’dan 5000 ton et ithal ediyorlar.

Yani bölgede yüzyıllardır yaşayan müslümanları katleden Sırp’lardan et alıyoruz ve dostluğumuzu çeşitli anlaşmalarla pekiştiriyoruz.

Işid’in yaptığı katliamlardan hiç bir farkı olmayan yöntemlerle toplu katliamlar ve tecavüzler yaşanmıştı hatırlarsanız.

Yani Erdoğan müslümanları katledenlere özel bir sevgi mi besliyor dersiniz?

Erdoğan bu 5000 ton etin 1500 tonunu Sancaklı müslümanlardan alınacağını belirtmiş. Hadi diyelim buradaki 1500 ton onların dediği gibi helal yöntemlerle kesilmiş olsun. Diğer 3500 ton ise Sırplardan alınacak. Müslüman kasaplarımız var denetliyoruz diyorlar, inandırıcı mı?

Bunu da büyük bir iş yapmış gibi halka servis ediyorlar.

Bu gezide Erdoğan’ın yanında olan gazetecilerden biri sormaz mı, biz neden et, saman, buğday ithal eder hale geldik? kimin sayesinde diye.

Sorabilir mi? Soramaz ama sorulması gereken aslında bu değil mi?…..

Hani Almanya’da, Avrupa’da bir furya vardı, islami usüllere uygun ürün satan mağazalar açılıyordu ya, bizde bu arada Avrupalı oluyorduk domuz eti mağazalarda satılabilir diyerek.

Şimdi dini vecibelerine bu kadar bağlı iktidar, Türkiye’ye dinen haram diyebileceğimiz şekilde kesilmiş eti müslüman halka tüm mağazalarda sattıracak.

Eğer bu işi sol bir iktidar yapmış olsaydı şimdiye kadar ayaklanma çıkarmış, kafir ilan ettikleri iktidarı taşlayarak ortadan kaldırmış olurlardı.

Bu ne biçim bir iştir ki, neredeyse Halifelik ilan edecekken, haram et mi, ithal ediyorlar?

Acaba bir KHK ile bu etler mundar olmaktan çıkarılamaz mı?

Yada halifenin buyrukları dinin temeli değil mi? bir kelam eylesin ve dinen caizdir efendim, şimdiye kadar yanlış uygulanmıştır bu vecibe desin…

Yada cihat durumlarında bu işler normaldir, cihatta helal, haram aranmaz diyerek fetva verse bu etin haramlığı ortadan kalkmaz mı?

Böylece halk rahatlamış olmaz mı? Gönül rahatlığı ile bu eti tüketsin vatandaş.

İşlerine geldiği gibi müslümanlık değil mi, bu yapılan?

İslami kesimin büyük ilgi gösterdiği BİM marketlerinde iddialara göre;

”Bakanlık tarafından yapılan denetlemelerde tespit edilen toplam 229 firmaya ait 355 parti ürün yasaklandı. GercekTaraf.com haber sitesinin haberine göre; Bakanlık tarafından tespit edilen ürünlerin içerisinde at eti, eşşek eti, kanatlı hayvan karışımı ve tarihi geçen ürünlerin tekrar piyasaya sürüldüğü görüldü”

Ne kadar yüce bir müslümanlık örneği değil mi? Kimindi bu marketler?

Kim denetliyor?

Yolsuzluklarla, dünya tarihinde altın harflerle yerini alan AKP iktidarının yönettiği hiç bir kurum, yine kendi yönettikleri denetleyici kurumları tarafından denetlenmiyor.

Sayıştay raporları ortada değil mi?

Dini kullanarak, yolsuzlukları örten, halkını kandıran, resmen soyan ve halkını açlığa mahkum eden bir iktidar.

Aslında boğazına kadar haksızlığa, hukuksuzluğa, rüşvete, yağmaya, katliamlara batmış yolun sonuna gelmiş ama bir türlü işinin bittiğini kabullenmeyen mezar soyguncuları….

Son hızla islami usüllere göre yağmaya ve yalan söylemeye devam ediyor !!!…. 

Hoşçakal yarın….

 

 

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

Top