Konumunuz
Ana Sayfa > Dünya > Cami tuvaletinde çocuk istismarı…

Cami tuvaletinde çocuk istismarı…

 



 

 



Bu rezil adamlardan midemiz bulanıyor artık. Yüzlerce çocuğun hayatını karartan bu adamların eğitimi ne?

Nasıl bir dini eğitim görüyorlar?

Kim veriyor bu dini eğitimi?

Hangi dinde çocuklara tecavüz edin deniliyor?

Eğer böyle bir din varsa, zaten ona inananlar da geri zekalı ve ahlak yoksunudurlar.

Yobaz eğitim sisteminden, yobazların elinde yetişen din adamları işte böyle olur. Hiç vicdanı olan bir insan, ahlaklı olan bir insan böyle bir şey yapabilir mi?

Çağdaş ve ahlaklı olmak adamlara dinsizlik olarak öğretildiği için, yobaz ahlaksız ve kirli beyinlerin bilgi gerektirmeyen, yalan ve dolanlarla halkı aldatmanın en kolay yolu ve en kolay para kazandıkları ve en rahat yaşadıkları meslek olduğundan, din adamlığı, en çok bu ahlaksızların tercihi oluyor demek ki.

 


 

Cami tuvaletinde çocuk istismarı

Almanya’nın başkenti Berlin’de küçük yaşta 70 çocuğun Kuran kursuna gittiği bir camide, altı yaşındaki bir çocuk, Kuran kursu hocası tarafından cami tuvaletinde cinsel istismara uğradı.

Almanya’nın başkenti Berlin’de küçük yaşta 70 çocuğun Kuran kursuna gittiği bir camide, altı yaşındaki bir çocuk, Kuran kursu hocası tarafından cami tuvaletinde cinsel istismara uğradı.

Yaklaşık altı aydır Kuran kursuna giden çocuğun en çok sevdiğini aktardığı Kuran kursu hocası tarafından cinsel istismara maruz kalması, başta çocuk olmak üzere ailesi ve çevresini şoke etti.

“KONUŞURSAN AİLENİ VE SENİ ÖLDÜRÜRÜM”

Olay sonrası vücudunda yaralar oluşan çocuğun ailesini bilgilendirmesiyle iğrenç istismar ortaya çıktı. Avrupa Postası’nın Mitteldeutscher Rundfunk’undan aktardığı habere göre, Kuran kursu hocasının cinsel istismara uğrayan çocuğu “Olay üzerine konuşursan seni ve aileni öldürürüm” diye tehdit ettiği belirtildi.

“KEK VE MEYVE SUYU VERECEĞİM” DİYEREK TUVALETE GÖTÜRMÜŞ

İsminin açıklanmasını istemeyen çocuğun annesi ise yaptığı açıklamada, Kuran hocasının çocuğa “Senin için tuvalete kek ve meyve suyu sakladım” diyerek onu tuvalete götürerek orada soyunmaya zorladığı, buna tepki gösteren ve yüksek sesle bağıran çocuğun ağzını kapatan hocanın, cinsel istismarda bulunduğunu ileri sürdü. Olay sonrası ilk yardım ekiplerini ve polisi arayan aile, çocuğu doktora götürdü. Doktor raporuyla çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı ve tecavüz şüphesi açık bir dille belgelendi.

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

Top