Konumunuz
Ana Sayfa > Eğitim > Alnı secdeye değen imanlı müslüman imamlar

Alnı secdeye değen imanlı müslüman imamlar 

 

 


 Diyanet İşleri Görmez jakuzi meraklısı idi bu imamda masaj meraklısı çıktı.

Ahlak’ın olmadığı yerde din bir işe yaramaz çünkü ahlaksız insanlar dini istedikleri şekle ve kalıba sokarlar.

Hırsızlığı, arsızlığı, tecavüzü mübah kılarlar.

Camide harem kuran imamı gördük, çocuklara tecavüz edeni gördük, hırsızlık yapanı gördük, uyuşturucu satanı gördük, kız kardeşine ilişeni gördük, 84 tane imanlı müslümanın 15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüzünü gördük, kurslarda yurtlarda yüzlerce tecavüzü gördük ama sorarsan alnı secdeye değen imanlı müslümanlar ve Allahtan müthiş korkarlar.

Annesi ile evlenene islam bir şey demez diyen sapıkları gördük..

Eğer bunlar Allahtan korksa bu işleri yapmazlar.

Bunlar Allaha inanmıyorlar ama inananları güzel kandırıyorlar.


İmama ‘çocuklara masaj’ soruşturması

Diyanet İşleri Başkanlığı, Balıkesir Altıeylül ilçesinde, Kubbeli Camisi’nin imamlığını yapan A.Ö. ile ilgili, “Kuran kursu eğitimi verdiği çocuklara masaj yaptırdığı” gerekçesiyle soruşturma başlattı.

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın soruşturmasının ardından Balıkesir Valiliği de soruşturma başlatarak A.Ö’nün görev yerinin değiştirildiğini belirtti. A.Ö adlı vatandaşın “Kuran kursu eğitimi verdiği çocuklara masaj yaptırdığı”, M.Y. adlı bir vatandaşın TBMM Dilekçe Komisyonu’na başvurusu ile ortaya çıktı. M.Y. adlı vatandaş, Dilekçe Komisyonu’na, şikâyette bulundu. Komisyon da konuyu Diyanet İşleri Başkanlığı’na havale etti. Başkanlık ise komisyona verdiğ yanıtta şunları kaydetti:

Şikâyet edildi

“Kuran kursu eğitimi verdiği çocuklara masaj yaptırdığı yolundaki şikâyet ile ilgili olarak mahallinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne inceleme yaptırıldı ve şikâyet Cumhuriyet Savcılığı’na intikal ettirildi. Başkanlığa intikal eden şikâyet dilekçesi ile ilgili olarak da 7 Aralık 2016 tarihli onay ile müfettiş soruşturmasına başlandı ve soruşturma halen devam etmektedir.”

Emekli olmak istedi!

Balıkesir Valiliği’nden de Meclis’e gönderilen yanıtta, imam A.Ö. ile ilgili şu bilgiler aktarıldı: “Diyanet İşleri Başkanlığı’nın onayı ile Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin 36-1 b maddesi ‘b) Haklarında yapılan teftiş veya soruşturma sonucu o yerde kalmalarında sakınca görülmüş olması’ gereği adı geçenin görevli olduğu Altıeylül İlçesi Karamanköy Mahallesi Kubbeli Camisi İmam-Hatipliğinden Çorum İli Bayat İlçesi Kuruçay Köyü Camisi İmam-Hatipliğine naklen atandığı, ilgili personel 24 Nisan 2017 tarihinde rahatsızlanarak Balıkesir Devlet Hastanesi Psikiyatri kliniğinde yataklı tedaviye alındı, tedavisinin bitmesi sonucu 25 Haziran 2017 tarihinde göreve başladı ve emekliliğini talep etti.”

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

Top