HALKIN SESI HAKLININ SESI
HDP Dilovası kongre hazırlığında…

HDP Dilovası kongre hazırlığında…

Bir lokma yemek istedi, öldürüldü

Bir lokma yemek istedi, öldürüldü

IŞİD terör örgütünün üstlendi

IŞİD terör örgütünün üstlendi

Türkiye Maarif Vakfı’na Bakanlar Kurulu kararı ile 241 milyon TL aktarıldı.

Türkiye Maarif Vakfı’na Bakanlar Kurulu kararı ile 241 milyon TL aktarıldı.

söz konusu yapılara örnek olarak ‘Osmanlı Ocakları’ zikredildi.

söz konusu yapılara örnek olarak ‘Osmanlı Ocakları’ zikredildi.

Makamlar dağıtılıyor ahbaplara itinalı bir şekilde!
  • Ana Sayfa » Kadin
  • 2 Ağustos 2017 - 16:30:12
Makamlar dağıtılıyor ahbaplara itinalı bir şekilde!

    Saltanat böyle bir şey boşuna sınavlara girdi yıllardır çocuklarımız, önce sahte diplomalar ürettiler deşifre oldular ,soruları çaldılar deşifre oldular her tarafımız sahte komutan, prof doldu,şimdi sözüm ona mülakat ve ulufe gibi dağıtılan makamlar ile memleketin iyice çivisi çıkıyor. Nasıl ve niçin Bakan yapıldığı bilinmeyen insanların yedi sülalesi bitince 3. dereceden ahbaplar yerleştiriliyor makam […] 

 Saltanat böyle bir şey boşuna sınavlara girdi yıllardır çocuklarımız, önce sahte diplomalar ürettiler deşifre oldular ,soruları çaldılar deşifre oldular her tarafımız sahte komutan, prof doldu,şimdi sözüm ona mülakat ve ulufe gibi dağıtılan makamlar ile memleketin iyice çivisi çıkıyor.

Nasıl ve niçin Bakan yapıldığı bilinmeyen insanların yedi sülalesi bitince 3. dereceden ahbaplar yerleştiriliyor makam ve mevkilere yandaşlıkları ödüllendiriliyor.

Bugüne kadar hiçbir icraatı olmayan, kadına çocuklara dokunmayan, tecavüzleri incelemeyen ve kınamayan Aile Bakanı Hanedanın sağ kolu olarak ülkesine çok bağlı bir şekilde acayip hizmetler ediyor.

Aşağıda haberi bulunan ailenin hepsi adeta bir üstün insan olarak kaymaklı tarafından devletten faydalanıyorlar!!!

Heleki hem meclis üyesi olup hem kadınlara psikolojik destek ihalelerini toplayan meclis üyesi yok mu? kanun falan da dinlemiyor, ilerliyor inandığı  karun olma yolunda emin adımlarla.

 Aile Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, bu kez

kardeşinin yardımcısını müsteşar yaptı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, erkek kardeşinin yardımcısını müsteşar olarak atadı.

[Haber görseli]Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre, Aile Bakanlığı Müsteşarı Ebubekir Şahin’i görevden alan Kaya bu göreve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkan Yardımcısı Aysel Kandemir’i atadı. Kandemir, Kaya’nın kardeşi ve BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan’ın yardımcısıydı. Atama kararında “Müsteşar Ebubekir Şahin başka bir göreve atanmak üzere görevinden alınmıştır.

Açık bulunan 1. derece kadrolu müsteşarlığa Aysel Kandemir’in atanması kararlaştırılmıştır” denildi. Görevden alınan Şahin, 2016 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na atanmıştı.

Şahin görevden alınmasının ardından “Bir gün bir kapı açılır ve sen tüm kapananlar için şükredersin” mesajını paylaştı. Kaya’nın kardeşlerinin bakanlık, belediye ve çeşitli devlet kurumlarında görevlendirilmesi yankı uyandırmıştı.

[Haber görseli]

Kaya’nın kız kardeşi Ayşe Hilal Sayan Koytak geçen hafta Kuveyt Büyükelçisi olmuştu. Bakanın bir diğer kız kardeşi Nazmiye Sümeyye Sayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi Üyesi…

  • Yorumla
Döviz
BIST
106025
USD/EUR
1,1748
Amerikan Doları
3,553
Euro
4,1741
İngiliz Sterlini
4,5837
Japon Yeni
3,2551
Rus Rublesi
0,06098
SA Riyali
0,95131
Altın
146,205
Son Güncelleme: 19.08.2017 19:39
Üye Giriþi
  • Kullanýcý Adýnýz
  • Þifreniz
219 Sorgu Yapıldı. 2,525 Saniyede Oluşturuldu.