Konumunuz
Ana Sayfa > Sanat > “Tv haberciliğine zorunlu bir mola verdim ama aktivistlik bâkî”

“Tv haberciliğine zorunlu bir mola verdim ama aktivistlik bâkî” İktidara muhalif olmak hele televizyoncu ve gazeteci isen büyük cesaret ister. Cezalandırılırsın, kovulursun, ceza evine atılırsın ama bazen öyle şeyler çıkar ki karşına iyi ki böyleyim, muhalifim dersin. Dürüst ve namuslu olmanın verdiği hazzı insanların bakışlarında ve yüreğinde bulursun.

Sever insanlar seni çıkarsız, korkusuz ve tüm samimiyetleri ile, kahramansındır çünkü satılmamışsındır. İktidarın sınırsız gücü seni diz çöktürememiştir.

İnce memet olursun, Şeyh Bedrettin olursun ve onurluca yürürsün zulme karşı haykırarak.

İşte İrfan Değirmenci’de ihanetçilere ve satılmışlara inat bu toprağın yetiştirdiği İnce Memetlerden biri. İyili varsın sevgili dost.

 “Tv haberciliğine zorunlu bir mola verdim ama aktivistlik bâkî” diyen İrfan Değirmenci, tek kişilik gösterisiyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Kendi yazdığı öyküleri müzikle birleştirerek bir gösteri hazırlayan Değirmenci’nin gösterisinin adı ise “Anne ben artist oldum”.

İşte, İrfan Değirmenci’nin o paylaşımları:

Bu sezon hiçbir kanalda yokum. Tv haberciliğine zorunlu bir mola verdim ama aktivistlik bâkî. Hayatımı tv’de değil sahnelerde sürdüreceğim.

Epeydir biriken öykülerimi şarkılar eşliğinde size takdim edeceğim. Annemin de olurunu aldım. Şovumuzun ismi de “Anne ben artist oldum”

[Haber görseli]

[Haber görseli]

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close