Konumunuz
Ana Sayfa > Kadin > Selam olsun tüm yoldaşlara

Selam olsun tüm yoldaşlara


 


CHP’nin idealist kadınlarından Derince kadın Kolları Başkanı Songül Kaya rahatsız olan annesinin yanına gittiği Elazığda’da , partisinden uzak kalmayarak adalet eylemlerine katıldı ve destek verdi.

Kaya şunları söyledi;

2 ay gibi bir süre mecburen Kocaeli’den uzak kalacağım. Annemin sağlık sorunları nedeniyle buradayım ama partimden uzak kalamam ve adaletli bir ülkede yaşamak isteyen her yurttaşın katılması ve destek vermesi gereken Genel Başkanımızın özgürlük yürüyüşüne bende Elazığ’dan katılıyorum.

Kocaeli’de ki tüm yoldaşlarıma selamlarımı ve sevgilerimi iletirken diyorum ki, bu karanlığın sonu mutlaka aydınlığa çıkacak. Genel Başkanımızın tutuşturduğu bu meşale, özgürlük türküsü olup tüm yurdu saracak. Umutsuzluğa kapılmayacağız mutlaka ama mutlaka iyilik ve adalet kazanacak.

Bu ülke laik, çağdaş ve aydın insanlar yetiştirdi. Dünyaca ünlü yazarlar, şairler ve bilim insanı dünyanın çağdaş tarihinde en güzel yerleri aldı. Çok sıkıntılı bir dönem geçiriyoruz. Ama o iyi insanların henüz hepsi o güzel atlara binip gitmediler daha ve gitmeyecekler. Bu toprakların birliği ve dirliği için kardeşçe, barış içinde yaşayan ve aç bir tek çocuğun dahi olmadığı bir ülke yaratacağız hep birlikte.

Diyerek selam ve sevgilerini yolladı tüm yoldaşlarına.

Bizden de sana selam olsun ve geçmiş olsun diyoruz  Songül yoldaş. Mücadele olduğun her yerde verilir.

 

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close