Konumunuz
Ana Sayfa > Kadin > Başkan Songül Kaya Teşekkür Etti

Başkan Songül Kaya Teşekkür Etti
CHP Derince Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya Yapmış olduğu Danışma toplantısının ardından tüm katılımcılara teşekkür ederek yaptığı açıklamada verimli bir danışma toplantısı yaşadıklarını belirtti.

Bu güne kadar yapılanların yanı sıra, eksikliklerinde tespit edildiğini zaman kaybetmeden bu tespitler üzerinden çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Önümüzdeki sürecin çok önemli olduğunu ve Ülkenin her açıdan çok büyük bir kayıp yaşamakla karşı karşıya kaldığını, en büyük görevin ise kadınlara düştüğünü ve kurtuluşun, tüm halkın cumhuriyete sahip çıkmasında olduğunu söyleyerek aşağıdaki açıklamayı yaptı.

  

Derince Kadın Kolu olarak düzenlediğimiz Danışma kurulu toplantımıza, M.V ve P.M. üyemiz Haydar Akar, Il Bşk. Cengiz Sarıbay,Il Kadın Kolu Bşk Sevim Pekyörür, ilçe Bşk Nihat Değer ,Il yöneticisi Sabriye Gülşah ve partili kadın yoldaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirdik.

Doğumdan ölüme kadar hayatın her alanında varlığını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli annelerimizin anneler gününü karanfillerimizi dağıtarak kutladık.


Bütün olumsuzluklara rağmen, kadınlar mücadeleci,direngen iyimser yapılarıyla mücadeleye katkı sunmak için çaba harcamaya devam edecektir. İnandığımız idealler ve hedefler uğruna yılmadan, yorulmadan usanmadan çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Yürünecek uzun yolun umudu içimizde. Yüreğimizi ortaya koyduğumuz bu uğurda destekleriniz bizlere her zaman güç, her zaman ümit verecektir.


Katılım sağlayan herkese teşekkür ederiz.


CHP DERİNCE Kadın Kolu Başkanı Songül Kaya

Comments

comments

One thought on “Başkan Songül Kaya Teşekkür Etti

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close