Konumunuz
Ana Sayfa > Dünya > Erdoğan Amerikadan geri dönmeyebilir mi?

Erdoğan Amerikadan geri dönmeyebilir mi?
Şu anda Türkiye’den Avrupa ve Amerika’ya giden tüm devlet görevlileri için bu mesaj geçerli. ABD Erdoğan’ı gözden çıkardı. Deniz fenerinden tutun Sarraf’a kadar, Işit petrollerinin İsrail’e gayri meşru yollardan satılmasına ve Türkiyenin kara para cenneti olmasına kadar oluşan Uluslararası suçlardan dolayı siyasilerin ilişkileri bilinmekte.

Büyük bir dalga yaratılabilir bu olasıdır ve İktidardan düştükleri an zaten bütün bunlar ortaya saçılıp dökülecektir. Yurt içinde en son YSK kararı ile şimdilik yerlerini sağlama aldılar ama Uluslararası alanda öyle değil.

Çok büyük bir operasyon dalgası tüm dünyada başlayabilir ve bu siyasilere ait şirketlerden tutun kendileri de bu operasyonlara dahil olabilir.

ABD’nin son olarak YPG’ye yapılan silah yardımının iptal edilmeyeceğini ve isterse Erdoğan ziyareti iptal edebilir, hiç ayıp olmaz demeleri, sizi hiçbir şekilde önemsemiyoruz, tabiri yerindeyse sizi takmıyoruz gidin başınızı istediğiniz taşa vurun demektir.

Bekir Bozdağ’ın gişinde de böyle bir risk olduğunu belirtmiştik ama işe en yukardan başlayabilirler yani Erdoğan’dan.

Herhalde Dünyada Cumhurbaşkanı rehin alınan ilk ülke oluruz bu gidişle.

Dünya bizi kıskanıyor, Dünya lideri tehdit altında.
 

15 Temmuz darbe girişimini önceden yazan Eski Pentagon yetkilisi, Neo-Con yazar Michael Rubin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medyadan tehdit etti. ABD gezisine hazırlanan Erdoğan’ı twitter’da etiketleyen Rubin, “Erdoğan’ın Türkiye’den ayrılması şu aşamada riskli olabilir mi? Geri dönememe ihtimali olabilir mi? @RT_Erdogan” yazdı. Rubin’in sözleri Erdoğan’ın gezisine yönelik tehdit olarak yorumlandı.

ABD Dış İlişkiler Konseyi Başkanı Richard Haass da dün twitter’da “Trump yönetiminin Suriye Kürtlerini silahlandırdığını görmek güzel. (Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan) ziyaretini iptal ederse, otoriter yönetimi ve Suriye’deki yararsız rolü göz önüne alındığında büyük bir kayıp olmaz” mesajı yazmıştı.

İşte Rubin’in tehdit mesajı:

 

Comments

comments

One thought on “Erdoğan Amerikadan geri dönmeyebilir mi?

 1. BAK SEN.
  YAA BU INSANLAR BILMIYORLARMI.
  TAYYIP ALLAHIN GÖNDERDIGIMI HIRSIZLIK ELCISI. .
  BU INSANLAR BILIYORLARMI.
  MAHIYETINDE BIR SÜRÜ SAVCI HAKIM OLDUGUNU. BU INSANLAR BILMIYORLARMI INTERNATIONAL HIRSIZIMIZIN BINLERCE KORUMASI OLDUGUNU. .
  TÖVBEEE. .

Bir Cevap Yazın

*

Top
Close