Konumunuz
Ana Sayfa > Asayiş > Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda görevli 2’si emniyet müdürü 19 polis var.

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda görevli 2’si emniyet müdürü 19 polis var.


Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda açığa alınan polis sayısı 19 oldu. Bu demektir ki bu pirincin taşı ayıklamayla bitmez. Çünkü pirinç yok ki! işin esasında taşın içinde pirinç aramak lazım.

Elimizde bir tas pirinç var sayıyoruz ancak pirince dönüşmüş beyaz taş dolu kabın içi.

Kendini kandırmak denir belki buna. Şöyle düşünmek gerekiyor belki pirinç kasesinde pirinç yok kardeşim ne arıyorsun.

Memleket bu hale gelirken her şeyden haberi olanlar şimdi sütten çıkmış ak kaşık misali, masumlar yani.

Kendinize gelin be kardeşim hepiniz kimin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz, tabi bizde biliyoruz.


oda tv. haberine göre;

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından FETÖ bağlantılı olduğunu değerlendirilerek açığa alınan 9 bin 103 polis arasında, Cumhurbaşkanı ve aile bireylerinin yakın koruma ve güvenliğinden sorumlu Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı‘nda görevli 2’si emniyet müdürü 19 polis var.


 

İşte ayrıntılar:

Türkiye genelinde 81 ilde yapılan “Mahrem İmamlar” operasyonun ardından dün akşam saatlerinde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından FETÖ bağlantılı oldukları gerekçesi ile 9 bin 103 polis memurunun açığa alındığı açıklanmıştı.

Hürriyet’ten Toygun Atilla’nın haberine göre; açığa alınmaların en dikkat çekici yönü ise Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire ve TBMM Koruma Daire Başkanlığı‘ndan açığa alınan polislerin sayısının çokluğu oldu.

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda 2’si emniyet müdürü 9 rütbeli personel açığa alındı. Rütbeli personelin dışında 10 polis memurunun da açığa alınması ile Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda açığa alınan polis sayısı 19 oldu.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yapılan mücadeleye rağmen Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı’nda FETÖ ile bağlantılı polislerin bulunduğu iddiasıyla 19 polisin açığa alınması çarpıcı bir görüntü ortaya koydu.

Comments

comments

Bir Cevap Yazın

Top
Close