HALKIN SESI HAKLININ SESI
HDP Dilovası kongre hazırlığında…

HDP Dilovası kongre hazırlığında…

Bir lokma yemek istedi, öldürüldü

Bir lokma yemek istedi, öldürüldü

IŞİD terör örgütünün üstlendi

IŞİD terör örgütünün üstlendi

Türkiye Maarif Vakfı’na Bakanlar Kurulu kararı ile 241 milyon TL aktarıldı.

Türkiye Maarif Vakfı’na Bakanlar Kurulu kararı ile 241 milyon TL aktarıldı.

söz konusu yapılara örnek olarak ‘Osmanlı Ocakları’ zikredildi.

söz konusu yapılara örnek olarak ‘Osmanlı Ocakları’ zikredildi.

Tuna Bedesten Bit Pazarı Açılıyor!
Tuna Bedesten Bit Pazarı Açılıyor!

İzmit’in ilk ve tek Kapalı Bit Pazarı olmayı hedefleyen ”Tuna Bedesten Bit Pazarı” Yarın saat 10:30’da açılıyor. Daha öncede ”Tuna Pasajı Bizim Kıraathane” ile İzmit’e renk katan Leyla Kaygusuz ile İzmit’in ilk Kapalı Bit Pazarı olacak olan Tuna Bedesten Bit Pazarı’nı gezdik ve güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Neden Bit Pazarı ? -Emekli olduktan sonra antika eşyalarla […]

İzmit’in ilk ve tek Kapalı Bit Pazarı olmayı hedefleyen ”Tuna Bedesten Bit Pazarı” Yarın saat 10:30’da açılıyor.

Daha öncede ”Tuna Pasajı Bizim Kıraathane” ile İzmit’e renk katan Leyla Kaygusuz ile İzmit’in ilk Kapalı Bit Pazarı olacak olan Tuna Bedesten Bit Pazarı’nı gezdik ve güzel bir röportaj gerçekleştirdik.

Neden Bit Pazarı ?
-Emekli olduktan sonra antika eşyalarla bir konsept geliştirdim ve bu konsept ilgi gördü fakat bit pazarı ihtiyacını karşılamadı çünkü insanlar bit pazarının havasını yaşamak istiyorlar.Bizde dedik ki İzmit’e Bit Pazarını kazandıralım ve insanlara hizmet edelim.

Amaç ve beklenti nedir ?
-Burada çok farklı insanlarla karşılaştım ve her insanın içerisinde ister satın almak,ister incelemek olsun bir eski merakı vardır,bu potansiyeli İzmit’te gördüm.Ücretlerin de uygun olmasından dolayı özellikle öğrenciler olmak üzere insanların ilgi göstereceğini ve geldikleri zaman keyif alacaklarını düşünüyorum çünkü ben de bu işi keyif alarak yapıyorum.Bit pazarı dışında da İzmit’e güzel şeyler kazandırmayı hedefliyoruz.

Konsept nasıl olacak ?

-Beyaz eşya hariç bütün ikinci el ve antika eşyaların satışı olacak ki buna kıyafetler ve kitaplar da dahil.Gelen müşterilerimiz için sıcak,soğuk içecek servislerimiz de olacak.Zaten bit pazarımızın aşağı sokağında ”Tuna Bedesten Bizim Kıraathane” isimli yerimiz de var.

Neden ”Tuna Bedesten” ?

-Bir önce ki yerimizin ismi Tuna Pasajı olarak geçtiği için o isimle devam etmek istedik.Simge olarak da İzmit’in simgesi olan Çınar yaprağını kullandık.

 

Ali Aytaç Mehmetoğlu

  • Yorumla
Döviz
BIST
106025
USD/EUR
1,1748
Amerikan Doları
3,553
Euro
4,1741
İngiliz Sterlini
4,5837
Japon Yeni
3,2551
Rus Rublesi
0,06098
SA Riyali
0,95131
Altın
146,205
Son Güncelleme: 19.08.2017 19:35
Üye Giriþi
  • Kullanýcý Adýnýz
  • Þifreniz
222 Sorgu Yapıldı. 2,089 Saniyede Oluşturuldu.