Konumunuz
Ana Sayfa > Kadin > Yahya Kaptan Hayır Diyor

Yahya Kaptan Hayır Diyor

 

CHP Yahya Kaptan Mahalle Temsilcisi Remzi Özkan  ile ayaküstü bir görüşme yaptık, refarandum ve mahallenin durumu hakkında neler yaptıklarını ve yapacaklarını sorduk. Bize şunları anlattı Eski Tüfek ;

 

Yahya Kaptan meclisi olarak 30 civarında arkadaşımızla dün 2,5 saate yakın süren verimli bir toplantı gerçekleştirdik. önümüzdeki Refarandum sürecine ilişkin yapmamız gereken çalışmalarla ilgili bir beyin fırtınası gerçekleştirdik. Bunu bir taslak rapor haline getirip İlçe Başkanlığımıza sunacağız.

 

Refarandum süreci içerisinde çalışmalarla ilgili olarak yeni katılacak arkadaşlarımızla birlikte komisyonlara ayırarak, daha verimli ve genişletilmiş çalışmalar yapmayı düşünüyoruz. Yahya kaptan beklenenin çok üzerinde bir katılımla ve HAYIR oyuyla farkını gösterecektir. Kocaeli de Refaranduma damgasını vuracaktır.

 

Mahallemizde ki kadın yoldaşlarımızın duyarlılığı takdire şayandır.Türk halkı ve Türk Kadın’ı kendisini hiç yerine koyacak olan bir zihniyetin egemenliğine asla izin vermeyecektir. Hepsine bu duyarlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum.

 

Hepimiz sadece mahallemizde değil bulunduğumuz her yerde HAYIR demeli ve halka neden HAYIR dediğimizi anlatmalıyız. Bizim Yahya Kaptan’da sorunumuz yok ama diğer mahallelerde bunu en iyi hayata geçirecek olan yine Kadınlardır.

 

Buradan İl ve tüm İlçe Kadın Kolları Başkanlarına sesleniyorum; Hepinize büyük iş düşüyor, hiç kimseyi ötekileştirmeden, kişisel hırs ve ihtiraslarınızdan arınarak, ,bu milli davaya sahip çıkın. Bu ben meselesi değildir, bu Türkiye Cumhuriyetinin var olma savaşıdır.

 

İsimlerin ve şahısların hiç bir önemi yoktur kaprislerden uzak ama bilgiyle donatılmış akıllarla halkın karşısına çıkın evlere girin. Her mahallede sürekli propaganda yapacak militan kadınlar bulun ve çalışmalarını sürekli kılın. Bireysel olarak yaptığınız birkaç ev ziyareti bizi zafere götürmez sadece kendimizi kandırırız. O yüzden davamıza sahip çıkarak bilinçli bir şekilde Cumhuriyetin varlık mücadelesini vermeliyiz dedi.

 

Eski Tüfek solcu Remzi Özkan, kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyoruz.

Comments

comments

Top
Close