Konumunuz
Ana Sayfa > Kent > Hüseyin Acurman’dan refarandum da çalışma yöntemi

Hüseyin Acurman’dan refarandum da çalışma yöntemi

 

CHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Acurman, meclis çoğunluğuyla kabul edilen ve Nisan ayında referandum yapılması beklenen başkanlık sistemine hayır oyunun çıkması için bir formül buldu. Sosyal medya hesabından paylaştığı çalışma stratejisiyle oldukça beğeni alan Acurman, fecebook hesabından şu cümleleri paylaştı;

 

“Sandıktan hayır çıkarmanın formülü; önce evimizin meclisi kuralım. Evlerimizden fire vermediğimize emin olalım. Sonra apartmanımızın meclisi kuralım. Komşularımızı eve çağıralım ya da onlara çaya gidelim. Özellikle kararsız ve konu hakkında bilgisi olmayan komşularımıza.

Daha sonra sokağımızın meclisi kuralım. Her evden bir kişi apartman toplantıları düzenlemek için bir araya gelsin. Sokağımıza KAHVERENGİ meteryaller asalım. En son mahallemizin meclisini kuralım. Mahallemizin bir komitesini kuralım ve onlar kararsız ve konuyla ilgisi olmayan ailelere ziyarette bulunsun.

Bu arada ikinci bir komite kurarak kent meclisimizi kuralım. Kent meclisleriyle de toplantı, eylem, basın açıklaması gibi çalışmalar yaparak kenti bilinçlendirelim.

Var mı her evden bir gönüllü…”

Comments

comments

Top
Close