Konumunuz
Ana Sayfa > Türkiye > okulun muslukları caminin kilimi

okulun muslukları caminin kilimi

 

Okula giren hırsızlar ana vanayı kapatarak 28 musluğu çaldı ve kayıplara karıştı

Artık ne hale geldiğimizin açık resmidir. Camiler okullar soyulur. Okullar da yurtlar da tacizler tecavüzler ayyuka çıkar. Yolsuzluklar Dünyanın hiçbir yerinde görülmeyecek kadar yağma ve talana dönüşmüştür. Eğitim ve öğretim hak getire Yeryüzünün en cahil toplumları arasına girdik. Terör artık hayatımızın bir parçası. Adalet desen adı var kendi yok, Meclis’te oy çalınır pişkin,pişkin, nerede yaşıyoruz farkında mısınız.

Burası Bizim Türkiye’miz mi?

Edinilen bilgi ve iddialara göre hırsızlık olayı Karamürsel’de bulunan 4 Temmuz Şehit Hüseyin Güldal Ortaokulu’nda yaşandı. Sabah saatlerinde okula gelen öğretmenler şok edici bir manzarayla karşılaştı. Okulda bulunan lavabo ve tuvaletlerdeki 28 musluğun çalındığını gören öğretmenler durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

ANA VANAYI KAPATTILAR

Okula gelen polisler hırsızların, okulun arka tarafındaki tel örgülerden tırmandıktan sonra, birinci kattaki pencerenin demir parmaklıklarını sökerek içeri girdiğini tespit etti. Daha sonra ana su vanasını kapatan hırsızlar okulun, 2. ve 3. katında bulunan erkek tuvaletlerindeki lavabo ve tuvalet çeşmelerini yerinden çıkararak kayıplara karıştı. Hırsızların 15 lavabo ile 13 tuvalet musluğunu çaldıkları belirlenirken okul yönetimi, çalınan muslukların yerine yenisini taktırdı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Comments

comments

Top
Close